přeji si být dobrý masér … hodnocení je na Vás


masáže v Praze - Petr Šebelka

Jmenuji se Petr Šebelka.  

Mým přáním je být dobrý masér. Narodil jsem se v roce 1960 a téměř 30 let jsem podnikal ve velmi vzdáleném oboru. Ale život je změna a tak i já jsem se po letech rozhodl zkusit jiné odvětví.

Už dávno vím, že dotek nebo správně zvolený mírný tlak může pomoci při různých zdravotních problémech a únavě. Přečetl jsem spoustu knih, které se zabývaly akupresurou, čínskou medicínou a dalšími záležitostmi kolem bolestí těla i ducha. Pak už nebylo daleko k tomu, začít načtené informace aplikovat na sebe i své bližní. A když jsem skončil s podnikáním a přemýšlel, co dál, byl jsem lehce dotlačen k nápadu věnovat se masážím profesionálně. Doplnil jsem si tedy potřebné vzdělání a začal zkoušet své umění na lidech v mém nejbližším okolí 🙂 A vzhledem ke kladným odezvám jsem se rozhodl tomuto oboru věnovat na plno.

Máme rodinnou firmu – finskou saunu v Praze 6 – Dejvicích a v prostorách je i místo pro masáže, takže je jen logické, že mě najdete právě v prostorách Sauny Hadovka. Mimo finské sauny si zde můžete dopřát i prohřátí v infrakabině.

Tyto stránky se jmenují Masáže Praha 6 hlavně proto, že jsem se v Praze 6 – Dejvicích narodil, vyrostl a po několika životních peripetiích a kotrmelcích jsem se sem rád vrátil:-)

Podívejte se tedy do mé nabídky masáží a přijďte se nechat hýčkat:-)

 

 


V současné době nás všechny trápí nebezpečí nákazy koronavirem. U nás v masérně (a obecně v prostorách sauny a sálu celkově) se snažíme s virem bojovat různými způsoby.

Masérna je pravidelně dezinfikována za použití generátoru ozonu, který spolehlivě zabíjí všechny patogeny včetně virů.

Po příchodu u botníku na vás čeká dávkovač dezinfekce na ruce, na všech klikách je nainstalována měděná folie, která rovněž napomáhá k omezení ulpívání viru na površích. V sále stále běží čistička vzduchu s antivirovým filtrem.

Doufáme, že všechna tato opatření přispějí k tomu, abychom všichni zůstali negativní a mohli tedy být pozitivní 🙂


V provozní době sauny je možné se objednat přímo na recepci.

Mimo provozní hodiny je nutná objednávka telefonicky.

Provozní dobu sauny najdete na www.sauna-hadovka.cz

 

 

 

 

TOPlist

zpět