hurááá – můžeme masírovat


masírujeme i v této těžké době

Vážení přátelé a zákazníci,

konečně se situace trochu uvolnila. V této chvíli je možné provádět masáže, pokud nejsou prováděny v provozovně – masáže Praha 6. Toto nám bylo umožněno díky uvolnění ze strany našich nadřízených orgánů. Dole najdete odkaz, kde si to můžete ověřit.

A tak si Vás dovolíme v případě Vašeho zájmu pozvat k sobě domů.

V našem bytě je místnost, která je neprůchozí, příchod do ní je přes zahrádku.  Zdání našeho i Vašeho soukromí zůstává zachováno a tím pádem máme prostor, ve kterém Vám můžeme masáž dopřát.

Prostor bude pravidelně dezinfikován

stejně, jako to vždy bylo u nás na Hadovce – pomocí generátoru ozónu, dále pomocí dezinfekce, která je odpovídající a pan masér bude vybaven rouškou FFP2. Vy budete od nás vybaveni bavlněnou rouškou. Ta má v této chvíli filtr se solnými krystaly, který je zatím dostatečný a objednané jsou již nanofiltry). Dále v prostoru poběží čistička vzduchu s ionizérem, který zbavuje vzduch všech bakterií i virů a k dispozici bude i dezinfekce na ruce.

Doufáme, že se nám podaří přepojit i terminál, aby bylo možné platit bezkontaktně 🙂 To vše také v zájmu bezpečnosti naší i Vaší.

Vzhledem k váze našeho báječného elektrického lehátka nebudeme jej stěhovat, ale masáže budou probíhat na rozkládacím lehátku (které u nás sloužilo několik let a v současné době tedy zažije svůj návrat:-). Doufáme, že Vás ani tato skutečnost neodradí od objednání se k nám 🙂

Těšíme se na Vás.

objednávky jako vždy na telefon nebo na email

 

Aktuální nouzový stav/omezení v jednotlivých sektorech 9. 4. 2020


V současné době je toto , bohužel, maximum, kterého jsme schopni dosáhnout. Velmi doufáme, že v brzké době dojde i k uvolnění dalších služeb a budeme moci zatopit v sauně a pozvat Vás i k této zdraví velmi prospěšné a imunitu posilujicí proceduře.

Do té doby Vás velmi rádi přivítáme alespoň na masáž.

masáže Praha 6

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *