KORONAVIRUS – PODPORA V TĚŽKÉ SITUACI


KORONAVIRUS - podpora živnostníků

Koronavirus je tu –

a člověk míní a vláda mění ? Zůstali jsme zavření a teď se snažíme silou mocí udržet se nad vodou. Ani nevíte, jak rádi bychom pro Vás otevřeli. Dopřáli bychom Vám v těchto těžkých časech odpočinek a relax v naší báječné voňavé sauně. No, nedá se nic dělat, nařízení je nařízení. A tak v současné době si dáváme saunovou lázeň sami. Snažíme se zůstat zdraví a budeme se těšit, že nám brzy dovolí pustit Vás do sauny také.

Abychom to ve zdraví – i psychickém – přestáli, požádáme Vás o důvěru a pomoc. Vydáváme edici permanentek, kupónů na masáže a permanentky na privátní saunu a věříme, že se mezi Vámi najde pár lidí, kteří se chopí příležitosti a nám tím pomohou přestát to nejhorší období.

V této chvíli děláme údržbu v obou saunách (prostor je využíván, tak musí být také opečováván), v sále i v masérně. Normálně bychom museli k těmto úpravám v létě zavřít – teď můžeme alespoň využít přemíry volného času.

Objednané a zaplacené permanentky a kupóny Vám budou zaslány na email a využít je budete moci hned, jakmile nouzová opatření skončí.

PERMANENTKA 10 VSTUPŮ                                   –         1200,- Kč

platnost do 31.12.2020  (prosíme o pochopení, u této permanentky budeme dodržovat dobu platnosti ? Možnost využití jak v Sauna Hadovka tak v Sauna nad Džbánem.

PERMANENTKA NA 10 VSTUPŮ PRIVÁTNÍ SAUNY –        4300,- Kč

platnost 12 měsíců od data vystavení
Možnost využití jak v Sauna Hadovka tak v Sauna nad Džbánem.

(Pokud by se Vám nechtělo (nebo byste momentálně nebyli schopni) vydat tolik peněz najednou, je zde druhá možnost. Můžete začít chodit na soukromé sauny, platit jednotlivě a pokud využijete 10 soukromých hodin v průběhu 6ti týdnů, vrátíme Vám z každé využité hodiny 70,- Kč. Toto vše je jak v našem zájmu (abychom oživili znovu provoz v naší sauně i v letních měsících) tak pro Vás ve formě silnější imunity v rámci přípravy na podzimní nápor případných nemocí.)

KUPÓN NA MASÁŽ 2X 60 MINUT                            –        1000,- Kč

platnost 12 měsíců, ideálně o víkendu

Kupóny a permanentky je možné objednávat na emailu saunahadovka@seznam.cz nebo telefonicky na 602360666.

Budeme se těšit, držíme nám všem palce a díky za Vaši podporu.

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *